Bojovný výkon v Hodkovicích body nepřinesl

Hodkovice – Harrachov 2:1 (1:1)

Branka: Morávek
Sestava: Nestler J. – Michálek, Farský, Michálko, Moravec, Morávek, Horáček, Poledno a Nguyen T.

Na rozdíl od minulého utkání se Smržovkou si za zápas s Hodkovicemi zaslouží harrachovský tým jen samou chválu. Bez nemocné kapitánky Chlupové se naši kluci statečně poprali s patrně nejlepším týmem soutěže a na jeho „letišti“ prohráli nešťastně 1:2. Celý zápas jsme sledovali vyrovnaný boj, k jehož – s ohledem na věk hráčů – vysoké fotbalové úrovni přispívaly rovným dílem oba týmy. Domácí byli přeci jen o něco nebezpečnější a tak se několikrát muset vyznamenat brankář Nestler. K němu se beze zbytku přidali i ostatní spoluhráči a tak jsme do poslední chvíle mohli pomýšlet na příznivější výsledek. Na první gól domácích odpověděl těsně před přestávkou po rohovém kopu důrazný Morávek. Poté, co se Hodkovice deset minut před koncem utkání opět dostali do vedení, dokázali naši kluci ještě několikrát soupeře sevřít na jeho polovině, ale kýžené vyrovnání se již nezdařilo. Negativem zápasu byla velká neúčast řady hráčů, neboť pouze jeden střídající v utkání s tak kvalitním týmem a na relativně velkém hřišti byl bezpochyby handicap, který musel být nahrazen hrábnutím až na úplné dno sil. O to víc si všichni zúčastnění hráči zaslouží jednoznačnou pochvalu a ocenění za snahu, bojovnost a zejména fotbalový projev.