Čtyři přáteláky = čtyři výhry

Ke čtvrtému přátelskému jsme jeli do jabloneckých Břízek, kde jsme se utkali s týmem z Osečné. Vinou zranění nám chybělo pár hráčů a tak se znovu museli převléknout i oba trenéři Rieger a David. Začátek utkání nám vyšel parádně. Osečnou jsme k ničemu nepustili a hráli docela pěkný fotbal. Jenže jsme byli neproduktivní a hráči Osečné zakončili každou střelu po chybách obrany golem a tak vedli ve 30. minutě 4:1. Do poločasu jsme ale ještě stihli snížit na 4:3. Ve druhé půlce jsme hráli jen my. Osečná nestačila fyzicky a úplně odpadla. Náš technický a rychlý fotbal jim dělal problémy a tak jsme pohodlně vyhráli 6:4 a ještě jsme v přípravných utkáních nepoznali nic jiného než výhry. Pomalu se chystá začátek soutěže a tak všichni v týmu doufají že formu z přátelských utkání si přineseme i do soutěže.