Bergmann Sedlmajer

Střídání: Veselý, Chlup

Branka:Kyncl

ŽK: Halama,Chlup,Barbořák ml.

Je těžké napsat report, když jsem neviděl začátek utkání. Určitě to byl těžký zápas a Mírová byla jasným favoritem. Už v první minutě zahrozil Bergmann ,který běžel sám na brankáře ,ale neproměnil. V 18 minutě si FKJH vstřelila vlastní branku . Jiskra od 20 minuty hrála většinu času na polovině soupeře a měla více ze hry. Mírová hrozila z brejků 24 minuta 2:0. Běžela 30 minuta a Halama L.nejlepší muž zápasu se snažil překvapit z půlky domácího golmana ,ale bohužel trefil břevno a dobíhající Bergmann byl tísněn na doražku. A tak domácí opět udeřili pár nahrávek a rázem to bylo 3:0. A poločasový výsledek upravil z přímého kopu Jíra 4:0.

V druhém poločase padlo o jedno branku méně i když domácí si chtěli zastřílet brankář Jiskry Jiráček byl proti a několika bravurníma zakroky podržel tým. Pátou branku vstřelili domácí 70. minutě a to byl hřebík do rakve. Přece jenom se Jiskra dočkala čestné branky to když se trefil KYNCL nádherně z 25 metrů do šibenice. Jenže poslední slovo měli domácí a upravili konečný výsledek na 6:1.

poznámka: Na rozhodčího se určitě vymlouvat nebudem. Ale to co předváděl je katastrofa!!! Delegát ho pochválil a vše bylo v pořádku. Nevím asi Musí hráč mít otevřenou zlomeninu, aby dostal červenou a nebo křičet tak nahlas jako domácí :) No nic jak to řekl jeden z domácích obránců " na co si ztěžujete, jste nováčci tak Vás budou řezat"

V sobotu doma přivítíme RASPENAVU od 16:30 hod. Velmi důležitý zápas tak doufáme , že podpora bude velká děkujeme