Debakl s Lučany

Se spožděním, ale přece Vám přináším report ze zápasu s Lučany, které sestoupili z I.A. třídy. Před zápasem bylo zřejmé, že to bude zápas o 6 bodů, protože předměstí Jablonce nezískalo ani jediný bod. Jenže to vše bylo jen na papíře. Lučany začali zápas velmi dobře a už v 1. minutě jsme mohli prohrávat 1:0, jenže Hradecký mířil tvrdou ranou jen do Heferta. Za dalších pár minut měli Lučany další šanci, ale útočník hostí poslal míč mimo. Hosté velmi zachytili začátek zápasu a nás k ničemu nepustili. Ve 12. minutě si na krásný roh naběhl Dítě M. a tvrdou hlavičkou zblízka otevřel skore. Za 5 minut na to ze stejné situace, tedy rohového kopu Lučany udeřili podruhé, tentokráté z voleje sřílel Hradecký a Hefert se po jeho projektilu natahoval marně. Z následného rozehrání a pasu Bergmanna za obranu na Kyncla se zrodilo snížení. "Larš" poslal z nulového úhlu míč před branku, brankář hostí podběhl a kanonýr Chlup měl velmi lehkou práci a hlavou uklidil míč do sítě. Kritickou půlhodinku uzavřel hostující Dítě J., který po tvrdé střele dorážel do odkryté Hefertovy branky. Ve 36. minutě už to bylo 1:4, když si na přesný pas naskočil Bělohlávek a hlavou skoroval. V nastaveném čase první půle mohl snížit Chlup, který šel sám na branaře Sobotíka, ale jeho pas skončil vedle a tak se šlo do kabin za hrozivého výsledku 1:4. Do druhého poločasu už nenaskočil Aleš Fojtík, místo něho se posunul na hrot Jakub Jiroutek. Druhá půle začala v klidném tempu a hrálo se spíše ve středu hřiště s mnoha fauly a jelikož harrachovští nic nevymysleli, tak je Lučany potrestali. V 62. minutě přišel centr z leva, míč nepochopitelně prošel celým pokutovým územím a osamocený Bělohlávek neměl se zakončením problém a stanovil konečný účet zápasu na 1:5. Pro Jiskru je to nejhorší výsledek v posledních 5 letech, ale není se čemu divit. Lučany byli prostě lepším mužstvem a dali nám lekci z produktivity. Jak píší na svém webu natrhli nám p...l !!!

FK JISKRA HARRACHOV - Lučany 1:5 ( 1:4)

Sestava JISKRY : Hefert - Bergmann, Horáček, Trepera, Adámek - David M.(75. Berka), Vodsedálek A., Kyncl, Šír - Fojtík (45. Jiroutek), Chlup

Sestava Lučan :Sobotík - Beránek, Raim, Šindelář, Vokuš - Svoboda, Dítě J., Bělohlávek, Brož - Dítě M., Hradecký

GOLY : 28. Chlup - 12. Dítě M., 17. Hradecký, 32. Dítě J., 36. a 62. Bělohlávek

ČK.: 89. Kyncl

Rozhodčí :Kadlec, Šmíd, Trdla