FK JISKRA HARRACHOV - FC Lomnice  5:1 (4:0)

ŽK: David M.,Pešat, Bergmann

ČK: 0 - Sedlák (LOM)

LIVE REPORT Roman Bergmann st.

I.Poločas

2.min  Akce středem hřiště střela na brankáře hostí ten jen vyraží před sebe a Radek Barbořák pohotově doráží 1:0

13.min Exner rozjíždí další akci domácích ale obrana Lomnice tentokrát byla obezřetná

14.min Hosté zahrávají svůj první rohový kop a je zakončen střelou nad Vránovu branku

18.min Po pravé straně David Martin zatáhl balón a připravil pozici pro Exnera a ten jen těsně míjí branku hostů

20.min Trestný kop zahrává Radek Barbořák bohužel pouze do břevna

22.min První ŽK v utkání a poměrně přísná pro Romana Bergmanna

23.min Faul hostů ve středu hřiště. Po rozehrání nepřímého kopu se k balónu dostal Kyncl Tomáš a navýšil skore na 2:0

24.min Dlouhý balón za hostující obranu. Kynclvyužil zaváhání brankáře a stopera , vypíchl míč a zvyšuje už na 3:0

31.min ŽK pro Syrovátka

34.min agylní Kyncl z otočky vystřelil ,ale tentokrát brankář Jezdinský byl připraven

35.min ŽK pro Sedláka

40.min Perfektní důraz předvedl David Martin a ve skluzu dává branku 4:0

43.min Frustrovaní hosté začínají být nervozní a to potvrzuje záložník Podstavek, když se mu nepovedl únik a poté nakopl rohový praporek a přichází ŽK

44.min ŽK David Martin

45.min poslední akce prvního poločasu. Závar před brankou Kuby Vrány,ale ten je pozorný a bravurním zákrokem zneškodnil šanci hostů.

II.Poločas

46.min Střídání na straně hostů Ďoubalík a Vávra dolů na jejich místo nastoupili Čermák a Čapek

56.min Druhou ŽK v utkání vidí Sedlák za protesty.

62.min Hosté zatlačili domácí do velkého vápna . Následnou střelu Vrána vyrazil na roh.

75.min Pešat fauluje ve vápně a je nařízena penalta. Kuba Vrána spravně věděl stranu a penaltu chytil.

78.min Střídání na domácí straně Ruda Kroupa odchází ze hřiště a nahrazuje ho P.David

80.min Střídání opět na domácí straně Radek Barbořák odchází a nahgrazuje ho Veselý

84.min Hosté zahrávají rohový kop a následně snižují na 1:4

86.min P.David se středu hřiště probil až před brankáře hostí toho obešel . Bohuželsi balon dal moc do strany, ale jeho zpětná přihrávka našla Kyncla a ten dovršil svůj hattrick.

90.min Pešat Lukáš ŽK