Drama proti Tanvaldu

FK JISKRA HARRACHOV - Tanvald  5:4 (3:0) PK FKJH

Krásné sobotní dopoledne svedlo proti sobě FKJH a vedoucí tým okresního přeboru Tanvald. Zápas začal ve velkém tempu a FKJH zaskočila Tanvald a první poločas byl na hřišti pouze domácí tým. Střelecky se prosadil hned dvakrát po sobě Horáček. U první branky zachoval klid a krásně obešel brankáře a do prázdné branky nebyl problém uklidit balon. U druhé branky to bylo pomalu jak přes kopírák a radost z dalšího gólu do sítě hostů byla zasloužená. Třetí branku přidal Holík , když jeho ránu zastavila až síť za zády tanvaldského golmana.

Druhý poločas začal opět v režii domácích a po akci dvou mladíčků Rýdl - Horáček, druhý jmenovaný skóroval po třetí a dovršil tak svůj hatrik. Ale jako by to FKJH stačilo a na 10 minut přestali hrát. To samozřejmě stačilo Tanvaldu k tomu, aby srovnali stav na 4:4. Začlo velké drama , které přineslo vážné zranění na straně FKJH. Milenka Chlupová to odnesla třemi zlomenými prsty na levé noze. Do konce zápasu už branka nepadla a přišli na řadu pokutové kopy.

Proměnil: Slavík, Horáček , Slavík

Neproměnil: Vytrval, Holík , Horáček