Druhé místo v Kunčicích

Včerejší turnaj skončil pro výběr Harrachova úspěšně. Pod tradičním názvem NA KRAJÍČKU obsadilo mužstvo krásné druhé místo. Ale pojdme začít od začátku. Opomeneme sraz a odjezd, protože kdyby se muselo foukat do alkohol testru odjelo by se na turnaj pouze ve 4 hráčích. Turnaje se účastnilo 17 týmů rozdělených do čtyř skupin .Jeden tým bohužel po dohrání dostal černého petra poněvadž se nedostal do pavouka turnaje. Samozřejmě jsme byli vylosováni do skupiny , kde bylo právě pět týmů a u nás se rozhodovalo na koho černý petr padne. Do prvního utkání jsme nastoupili bez dvou spících mužů(foto vlevo). I přes oslabení jsme toto utkání dokázali vyhrát 1:0 , když jsme se prosadili  z přímého kopu. Druhé utkání už bylo o poznání těžší a prohráli jsme 0:2. Zlepšit obranou činnost ve třetím utkání se nepovedlo a opět jsme prohráli 1:2. V posledním zápase skupiny už bylo rozhodnuto o černém petru a hrálo se pouze o to kdo půjde do vyřazovacích bojů ze čtvrtého místa. Po bezbrankové remíze jsme se umístili právě na čtvrtém místě a do play-off jsme mohli očekávat tým z prvního místa A skupiny. Tento zápas se hrál v uvolněné atmosféře a utkání jsme vyhráli 5:2 a postoupili do osmifinále. Tam nás čekal velmi silný tým z HK. V prvním poločase jsme se ujali vedení 1:0 a po té jsme nasadili klasický "PREŠOV" bohužel minutu před koncem zápasu jsme obdrželi vyrovnávající branku a o postupu museli rozhodovat penalty. Soupeř začínal jako první, ale na vynikajícího  SEJTKA si nepřišel. Teď stačilo proměnit všechny tři penalty a semifinále bylo naše. Ani jeden z exekutorů CHLUP, BERGMANN a VESELÝ nezaváhalii a slavil se postup ( ono se slavilo pokaždé mezi zápasy). V semifinále jsme narazili na stejný tým ze skupiny, s kterým jsme remizovali 0:0. Oba dva poločasy jsme vyhráli 1:0 a tak jsme se opět radovali z výhry 2:0 a postupu do Finále! Značně společensky unavený tým už neměl silu vzdorovat týmu z Vrchlabí a dvojnásobnému vítězy tohoto turnaje. Finálový zápas jsme prohráli 0:2.Černou kaňkou bylo finálové vystoupení hráče Radka Barbořáka , který neunesl emoce a oslabil červenou kartou své spoluhráče. NA KRAJÍČKU opět neudělali ostudu jak na hřišti tak i v hospůdce Savoj na hřišti. Už teď vyhlížíme další ročník a těšíme se opět na skvělou atmosféru. Turneje se účastnili: Hefert, Kroupa,Chlup,Barbořák ml.,Kyncl,Bergmann,Veselý,David M.,Hrdlička,Jiří,Vocet a nehrající kapitán Torsten. Poděkování patří Gustovi za azyl v boudičce u tenisových kurtů.