Důležité tři body

FK JISKRA HARRACHOV - Víchová 5:2 (1:1)

Ve velmi důležitém zápase musela Jiskra získat tři body a odskočit Rovensku. Tento úkol se podařilo splnit. Už ve 20 minutě si obnovil zranění kapitán týmu Horáček a muselo dojít ke střídání. Jiskra hrála v první půlce aktivněji a měla několik vyložených šancí bohužel jen jedna skončila brankou, když Kyncl nahrával před branku kam v pravou chvilku naběhl David. Bohužel přišel trest za pasivitu v posledních minutách ve vápně fauloval Rýdl a byla nařízená penalta, kterou hosté bez problémů proměnili. A tím skončil i první poločas.

Druhý poločas měl přinést tlak a vstřelit branky a uhrát tížené tři body. Ale bylo tomu právě naopak mnoho chyb ve středu hřiště a laxní přístup dovedl hosty do vedení. Harrachovští pak vrhli všechnu sílu do útoku a to se vyplatilo. V rozmezí 20 minut nastříleli 4 branky, když se trefil Martin David podruhé v zápase . Z penalty přidal branku S.Trepera , kterou s přehledem proměnil. A o poslední dvě branky se postarali Kyncl a Medal. Výhra 5:2 a náskok tří bodů je dobrá pozice pro záchranu v soutěži.