FK Krásná Studánka - FK JISKRA HARRACHOV  1:2 (1:2)

střídání:70 min. David P (Bergmann),90 min Daněk ( Chlup)

Branky: 6 min. Veselý, 33 min. David M. - 33. min Saska

ŽK: 58. min Veselý, 89. min David M. - 41. min Pova, 52. min Grepl

ČK:  74 min. Javůrek (KRS)

Rozhodčí:Vydra- Rais- Salač

Delegát: Nekvasil

V sobotu se utkala Jiskra v důležitém zápase s Krásnou Studánkou. K týmu se přidal Roman Bergmann a Milek Kousal. Otázka visela pouze na postu brankáře. Michal Jiříček má bohužel stále problém se zády a tak do branky musel nastoupit Slavomír Trepera , který chytal naposled v roce 1994 . Na pravého beka se postavil poprvé od operace Roman Bergmann a odehrál dobré utkání.

Hned v první minutě se mohla FKJH ujmout vedení, ale bohužel Pešat sám před brankářem selhal.  I nadále tlak Jiskry přetrvával a tlak se podařilo zužitkovat v 6 minutě utkání . Chlup vysunul na půlce Veselého a ten běžel sám na domácí svatyni a vyběhnutého domácího brankáře přeloboval 0:1.  Navýšit skore mohl opet Veselý , ale bohužel selhal. Sláva Trepera se předvedl ve 20 minutě když slikvidoval nebezpečnou střelu domácího útočníka. Robert chlup Měl dvě příležitosti vstřelit branku , ale bohužel ani jedna střela se neujmula. Pumelenici z poloviny hřiště vyslal Michal Sedlmajer , ale jeho střela minula šibenici domácí branku je o pár centimetrů.Jiskra měla v prvním poločase více ze hry a svou převahu zužitkovala ve 42. min.. Lukáš Halama rozehrál přímý volný kop podél zdi na naběhnutého Veselého ten lehce přehodil balon přes vyběhnutého brankáře a do prázdné branky uklidil  balon Martin David.  Poločas tak skončil Výsledkem 2:1 pro FKJH.

Druhý poločas Krásná Studánka přidala na otáčkách a toto utkání chtěli vyhrát. Když už se dostali domácí ke střele tak je zastavil fantastický Trepera. Domácí neudržely nervy na uzdě a v 74. minutě byl vyloučen domácí Ondřej Javůrek. To se nelíbilo domíácímu publiku ani hráčům. A tak se dost dlouho nehrálo. Po deseti minutách se mohlo začít hrát a přímý kop zahrával L.Halama ,jeho pokus bohužel skončil na tyči. Závěr utkání byl hodně vyhrocen ze strany domácích hráčů i publika, ale FKJH udžela výsledek a odváží si důležité tři body.