ŽK: Barbořák ml.

Sřídání: 67 min. Grossberger za Chlupa

Diváků: 180

Rozhodčí: Mařatka - Šubrt- Jebavý

Rozdílný zápas dvou poločasů. I tak by se dal nazvat sobotní zápas  proti Ruprechticím.  Trenéři už mohli počítat s navrátilci Bergmannem a Kynclem. A ihned je zařadili do základní sestavy. Ruprechtice zahrozily už ve druhé minutě, ale naštěstí útočník hostů přestřelil. Jiskra během několika minut zahodila pár vyložených šancí.  Hosté předvedli ve 21 min. rychlou akci, kterou zakončil Antoš snad životní trefou do šibenice 0:1. Hráči Jiskry měli více ze hry až do konce poločasu , ale bohužel ani jedna z vyložených šancí nebyla využita. A když už by hrozilo přímé ohrožení ruprechtické branky postrání rozhodčí byl vždy proti.

V druhém poločase byl hlavním aktérem postraní rozhodčí Šubrt, ale k tomu se dostaneme později. Jiskra opět zaspala prvních pět minut a málem si Bergmann vstřelil vlastní branku. Jiskra se dále trápila v koncovce. Hosté zvýšili 55 min. , když se o branku postaral Dědič. Bohužel tato branka padla z ofsajdu a postraní rozhodčí Šubrt se jen pousmál. Za protesty si vykoledoval žlutou kartu Barbořák ml.. O dvě minuty později vykřesal naději M.DAVID, když snížil na kontaktní gól. Po standartní situaci inkasovala Jiskra po třetí . Bohužel střelcem se stal harrachovský Trepera, který svou hlavičkou uklidil míč pod břevno a nedal tak vlastnímu brankáři šanci. FKJH vrhla vše do útoku a zapomínala na obranu. Jenomže trápení v zakončení nekončilo a tak přišel trest. Rychlé přečíslení a čtvrtá branka v síti Jiskry. A zde se opět vracíme k sudímu Šubrtovi, který se nechal asi "unést" hrou a jeho praporek byl v klidu i u tohoto ofsajdu.

Zklamání z tak kruté prohry mrzelo všechny hráče. Z tolika šancí se musí proměnit alespoň tři. A to , že pan sudí Šubrt nezná pravidla? Třeba mu je někdo vysvětlí .