střídání: Mach za Barbořáka , Petr za Jabálka

Branky: Veselý, Chlup , vlastní

ŽK: Horáček, .......

diváků:100

Do druhého finále nastoupila FKJH s náskokem tří branek z prvního utkání a chtěla hrát defenzivní fotbal a hrozit z brejků. Lučany opět posíleni o několik hráčů z "A" týmu ( i když to byl pohár okresní a rezervních týmů, hold to někteří nechápou) převzali taktovku utkání a ukázali hostům že nemá cenu čekat. Harrachovští hroziliu z brejků ale bohužel se jim nepodařilo ani jeden proměnit. Přišel trest ve 30 min. , když po rozehraném přímém kopu domácí vstřelili vedoucí branku. Poté několika zákroky podržel hosty brankář Hefert !! Těsně před poločasem se pradral do vápna Veselý a jeden ze tří hráčů okolo něj ho fauloval a rozhodčí Linhart nařídil penaltu. Ta se odložila a 5 minut než byl ošetřen domací brankář a když přišel čas vstřelit vyrovnávající branku tak Veselý trestuhodně zahazuje!!! a do kabin se šlo za výsledku 1:0 pro domácí Lučany.

Druhá půle začala tak jak skončila ve 47. min. Radek Barbořák podklouzuje a domácí útočník se řítí sám do velkého vápna ale cestu mu skříží kapitán Horáček a sudí Linhart nařizuje penaltu pro domácí. Míč na značku PK si postavil Maňák a proměňuje 2:0. Lučany zatlačili opět Jiskru ale vyborně fungující trojce Hefert, Horáček a Grossberger odolávala tlaku a už nepustili domácí k niíčemu. V 70. min Grossberger vyvezl balón až před velké vápno domácích a po dlouhém přemlouvání ho posunul Veselému do strany a ten i když chtěl centrovat tak mu balón na mokrém trávníku sklouznul a tím překvapil brankáře domácích. O pár munut později rozjeli harrachovští další gólovou akci na jejímž konci byl kanonýr Chlup zkušeně přehazuje domácího brankáře i když se snažil jeden z domácích obránců balon vykoupnout z brankové čáry tak si ho zavěsil do šibenice. A poslední branka padla po nádherné akci když si Petr "Policajt" pohrál s velmi zkušeným Němečkem , kterého posadil na zadek a pak připravil lahůdku opět pro našeho střelce Pedyho a dovršil obrat na 2:3 pro FKJH.

Harrachov se tak stal vítězem OKRESNÍHO POHÁRU TIPSPORT CUPU 2009 a má možnost nastoupit v předkole ONDRÁŠOVKA CUPU a dále vyhrála Dvě sady dresů.

Děkujeme všem hráčům za bojovné výkony ve všech střetnutí v poháru a všem fanouškům za podporu a trenérům za to že mají tak pevné nervy a nedávají znát své emoce při zápasech .

Diskusní téma: HARRACHOV JE VÍTĚZEM TIPSPORT CUPU 2009