Harrachov opět bez bodu!!

Ve středu se dohrávalo 16.kolo 1.B třídy. Harrachov se utkal s velmi těžkým a tvrdým soupeřem z Malé Skály. Jiskra se musela obejít bez Jiroutka, Rýdla, Barbořáka ml, Grossbergra a Hlavy. Po odpikaném trestu se mohl vrátit do zápasového vytížení Veselý a dalším navrátilcem se stal Žídek.

V 10 sekundě zápasu zaskočila Jiskra domácí a vstřelila první branku Chlupem. Na velmi těžkém terénu to byl velmi bojovný výkon s hodně kontakty a fauly. V 15 minutě  před velkým vápnem domácích se odehrál jeden s klíčových soubojů po , kterém musel být odnesen na nosítkách autor první branky Chlup. Rychlé střídání a do útoku se musel postavit navrátilec Žídek. Domácí pak převzali otěže zápasu a tlak sílil. Po jedné z několika chyb brankáře Sejtka se dočkali domácí vyrovnání. Sejtko podcenil střelu z 25 metrů a lajdácky se pro ní jen sehnul a proklouzla mu mezi prstama za brankovou čáru. Těsně před poločasem přišlo nedorozumění mezi stoperem Horáčkem a golmanem Sejtkem a po srážce s domácím útočníkem byla nařízená penalta. Tu bez problému domácí proměnili a do kabin se šlo za stavu 2:1.V druhém poločasu byli aktivnější hosté , ale po několika nevyužitých šancí (Veselý, Žídek, Kyncl) přišel opět trest.Na samotného Sejtka valili tři domácí hráči, Sejtko se snžil vyškrábnout balon s kopačky jednoho s utoičníků, ale bohužel byl kratký  3:1. Před koncem zápasu Jiskra stačila ještě snížit na rozdíl jediné branky zasluhou Bergmanna na 3:2. Rozhodčí utkání ukončil v  90 minutě a i přes ošetřování na hřišti a střídání nenastavil ani minutu.