Harrachovští nastříleli sedm branek !!

V dohrávce okresního přeboru mladších žáků Harrachov přivítal Mšeno. Zápas začali lépe domácí a zatlačili Mšeno na jejich polovinu , ale za prvních deset minut se jim nepodařilo vstřelit branku a přišel trest! Po autovém vhazová hostí nikým neobsazený záložník napálil balón z půlky hřiště na branku a  J.Nestler byl  bezmocný. Odpověď přišla po rohovém kopu a nedorozumění hostující obrany která si  dala vlastní branku 1:1. Jiskra se snažila hrát pěkný a kombinační fotbal a dalo by se řici, že se ji to dařilo a přidala další branku. Střelcem se stal F.Holík 2:1. A jako by to domácím stačilo nechali hrát soupeře a po rohovém kopu obdrželi domácí vyrovnávací branku 2:2. Tímto výsledkem  skončill i první poločas.

Po důrazné domluvě v kabině začali opět udávat tempoo druhého poločasu domácí a to se vyplatilo. Dvě rychlé branky v podání F.Holíka a výsledek byl rázem lepší 4:2. K náporu se nadechlo Mšeno a chtělo korigovat výsledek , ale to bylo naposled co vynikající Nestler pustil balon za svá záda 4:3. Domácí mohou být rádi , že F.Holík měl svůj den a přidal další dvě branky po pěkných akcích 6:3. Tečku za utkáním udělal Dvořáček 7:3.

Trenér: Dnes to byl bojovný výkon za těžkého počasí s dobrým koncem. Tři body do tabulky jsou velmi důležité ve stíhání druhé Smržovky. Dnes měli svůj den střelec pěti branek Holík a brankář Nestler , který bravurními zákroky zabránil Mšenu ke skorování. Ale i přesto zaslouží celý tým pochvalu za výkon v zápase!!

FK JISKRA HARRACHOV - Mšeno    7:3 (2:2)