Jiskra dostala znovu 5 golů

Nejprve jsem tento report psát vůbec nechtěl, ale po "vychladnutí" jsem si to přece jen rozmyslel. Jiskra zavítala na půdu Plavů, kteří jsou doma ve výborné formě. Chyběl vykartovaný Chlup, po distancu se vrátil Kyncl a porpvé od začátku soutěže se objevil i útočník Žídek. Přijeli jsme do Plavů uhrát bod. Jenže hned v 25. sekundě zápasu jsme inkasovali zbytečný gol, když celý zápas otřesně hrající Berka neuhlídal levého záložníka, ten ocentroval a nikým nehlídaný záložník Harik dal první gol zápasu. Nechápu jak si tým, který hraje venku a potřebuje každý bod může nechat dát gol hned v první minutě. Jiskra si nevypracovala za poločas snad jedinou střelu a ještě jsme v 18. minutě dostali gol znovu od Harika. Poločas tedy byl 2:0 pro domácí. Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že se pokusíme snížit a dosáhnout tíženého bodu. Jenže tímto výkonem by jsme prohráli i proti žákům. Pozdní přístupy k hráčům, odkopávané balony na nikoho a často i jen tak do pryč, polovina mužstva ani neběhala. Podle mě když zápas někomu nesedne fotbalově, tak by měl aspon svojí snahou zápas odjezdit a dát do toho 100%, at nekazí víkend ostatním kamarádům. Domácí si s námi dělali co se jim zachtělo a i když podle mého názoru nepodali nějaký skvělý výkon, tak na chodící Jiskru to pohodlně stačilo. Plavy zaslouženě vyhráli 5:1, když za nás v 86. minutě upravoval skore po samostatné akci Kyncl. Tento výkon by ani nestačil na pralesní ligu a jestli jí někdo z našich hráčů chce hrát, tak at požádá vedení a klidně může odejít. Příští zápas odehrajeme doma se silnou Zásadou a na všech hráčích leží povinnost zápas s Plavy odčinit když už né výhrou, tak aspon před domácíma fanouškama tento zápas odjezdit. Přijdte nás podpořit...

Plavy - FKJH  5:1 (2:0)

Sestava Plavů : Škaloud - Škoda, Černý, Jelínek, Korotvička - Jon, Tomíček, Balatka, Harik - Lejsek, Červinka

SESTAVA JISKRY : Hefert - Berka, Horáček, Barbořák, Kyncl - David M., Trepera, Fojtík(65. Adámek), Šír - Grossberger(25. Žídek), Bergmann

GOLY : 1. a 18. Harik, 65. Červinka, 69. Korotvička, 73. Balatka - 86. Kyncl

ŽK.: 2 - 0