Jiskra má první body

Los 4. kola I. B třídy proti sobě nalosoval dva nováčky. Zavítali jsme na půdu Nové Vsi nad Popelkou. Jelikož celý víkend pršelo, očekával se velmi těžký terén, což se potvrdilo hned po příjezdu na stadion. Jiskře chyběli Jiroutek, Vodsedálek, Medal(který už asi fotbal defitivně zaměnil za golfové hole), Žídek a Fojtík. Do obrany se místo Bergmanna, který se postavil na hrot vedle Chlupa dostal mladý Berka a na druhý okraj veterán Barbořák. Adámek s Kynclem tvořili střed záložní řady a kraje tvořili stálice Martin David a Milan Šír. Střed obrany jako už tradičně tvořili Horáček a Grossberger, kterému svedčí místo buldozera určitě více než kraj obrany, kde nastoupil v minulém zápase. Začátek zápasu byl jako už obvykle v režii soupeře a divím se, že jsme ještě na začátcích zápasů neinasovali pěknou řádku golů, ale myslím si že to časem přijde jestli se všichni hráči od první minuty neprobudí z nedělních poobědových spánků. Nicméně útočníci Nové Vsi nedokázali využít 110% šance a tak i po 20 minutách, kdy jsme měli štestí a byli jsme snad bez jediné střely, jsme drželi bezbrankový stav. Po této dvacetiminutovce jsme se konečně probudili a začali se pouštět i do nějakých akcí. První hrozbou pro novoveského golmana byla až akce Kyncla, který ale slabě vystřelil a golman neměl z jeho střelou problém. Ve 35. minutě se dostal po přihrávce Chlupa do brejkové situace Kyncl, který z rohu vápna nahrál krásnou přihrávku Bergmannovi, ten měl lehký úkol když ve skluzu vstřelil úvodní gol zápasu do prázdné branky. Nová Ves se z této branky zkusila oklepat, ale do poločasu už nic nevymyslela. Za zmíňku ještě stojí minutu před koncem prvního poločasu akce Kyncla, který nahrál Chlupovy, ten obešel jednoho obránce a nikým neatakován se zbytečně ukvapil a slabou střelou jen polechtal golmanovy rukavice. První poločas jsme vyhráli 1:0 i když jsme měli snad o polovinu střel méňě soupeř. Druhý poločas jsme chtěli dát uklidňující gol a odvést si z Nové vsi první body v tomto soutěžním ročníku. Druhý poločas začal lehkým náporem domácích, kteří ale byli ještě omráčeni z toho, že nedali v první půli gol a tak jejich tlak byl spíše sporadický. V 50. minutě bylo provedeno jediné střídání a to když ze hřiště odešel veterán Barbořák, na jeho místo se posunul střední záložník Adámek a do hry na svoje stálé místo naskočil špílmachr Rýdl, který minutu od vystřídání mohl přidat tížený gol, ale střela mu nesedla a tak jsme i nadále drželi jednobrankové vedení. V 65. minutě po hrubé chybě domácí obrany šel sám na brankáře Bergmann, ten ale zbytečně zazmatkoval a trefil jen vybíhajícího branaře. Posledních 20 minut se odehrálo ve stejném duchu jako začátek zápasu. Nevim kde novoveští sebrali v závěru síly, ale zamkli nás na naší polovině a jak Chlup, tak Bergmann se jen težko dostávali k balonům, které zkušeně sbírali obránci Vsi a hned je rozdělovali do dalších protiútoků. Výborný výkon předvedl kapitán týmu Láda horáček, bez kterého si dovolím říci že by jsme inkasovali nejméně tři goly a nějaká pomoc shůry. Domácí nastřelili 2x břevno a netrefili asi třikrát prázdnou Hefertovu branku. Fotbal se ale hraje na goly a my jsme dali sice štastný, ale vítězný gol a tak jsme dosáhli prvního vítězství v nové soutěži. Příští týden hrajeme s Lučany, které po pádu z I.A třídy ještě nezískali ani bod a vypadá to, že to bude jeden z adeptů na sestupové místo do okresu, takže hrajeme takzvaně o šest bodů. Přijdte nás podpořit v důležitém boji....FKJH

Nová Ves nad Popelkou - FK JISKRA HARRACHOV 0:1 (0:1)

Sestava Nová Ves nad Popelkou: Čapek - Golis, Štejfa, Hadač, Máka - Jíra, Svoboda, Zajíc, Dušta - Koudelka (75. P. Nožička), Zuzánek (65. R. Nožička)

SESTAVA JISKRY : Hefert - Berka, Horáček "C", Grossberger, Barbořeák (50. Rýdl) - David M., Kyncl, Adámek,Šír - Chlup, Bergmann

GOLY : 35. Bergmann

ŽK. : 15. Berka, 68. Bergmann, 78. Adámek

Rozhodčí : Rympler

Diváci : 150

první výhra 1:0

Lučany to maj hezky napsaný

chlapci přečtěte si komentář na Lučanskejch stránkách a sedněte si na zadky a přistupujte k soupeřům trochu s pokorou, toho bůrka se v sezóně dočkáte ještě párkrát

dostali jste přes díru

Tak teď mi volali že jste dostali doma 1-5, nó pěkný, na to že máte na píču hřiště (na jaře dostanete od nás tak osmičku) a ještě si tady napíšete že Lučaňáci jsou adepti na sestup, Vaše sebevědomí bych chtěl mít, minulej tejden jste se všema svatejma náhodou jednou vyhráli , no a tenhle tejden jste si snad ujasnili že by jste si konečně mohli sednout zpátky na prdel a nepodceňovat někoho kdo zrovna z A třídy spadnul nebo toho kdo do B třídy postoupil

Re: dostali jste přes díru

tím že někdo někdy do B třídy postoupil nemyslím samozřejmě Vás, Vy podete dolů i s tím vaším předraženým hřištěm za 15 Mega kde si kurva někdo nahrabal do vlastní kapsy, o hrozných, nejhorších kabinách v okresu se snad rozepisovat nemusím

Re: Re: dostali jste přes díru

to si pleteš kamaráde, hřistě s jednim kurtem 8M, a na šatny a druhej kurt ted přiteklo další 6M o:)

Re: Re: Re: dostali jste přes díru

tak pokud budou nový kabiny to potom jo, ať to rychle utratěj bo aby jim to město nevzalo na splátky dluhu