Branka: Trepera

ŽK: Halama, Barbořák ml.

ČK: Kroupa

Diváků: 120

Nedělní utkání proti favoritovy soutěže z Horní Branné nabídl zajímavý zápas. Hlavníma aktérama se opět stali sudí. Jiskra chtěla uhrát dobrý výsledek a přivézt si alespoň bod. Harrachovští hráli aktivně a domácí příliš příležitostí neměli v prvních 20 minutách..Rozhodčí začali excelovat od prvních minut. Otočení několika autů a posléze údajně špatně vhozených autů trestali Jiskru.Ale úsměv jim na tváři nechyběl.  FKJH zahodila dvě gólové šance, když  první zahodil Bergmann a druhou Veselý. Přišel trest a domácí vstřelili vedoucí branku , když se dostal odražený balon k domácímu útočníkovi a ten v klidu zakončil. Druhá branka přišla o pár minut později, kdy domácí zahrávali rohový kop. Ten proletěl malým vápnem a dopadl na ruku domácího útočníka a ten poté uklidil míč do sítě. 2:0  Tak zkončil první poločas a do druhého poločasu vytvořili trenéři změnu když stáhli Chlupa a nasadili uzdraveného Horáčka. Jiskra byla opět aktivní a vyrovnávala hru domácích. Druhý poločas přinesl tolik zahozených šancí domácích, že už i domácí diváci žasli. Jiskře se podařilo snížit v 60 min. zásluhou Trepery , který své bodlo správně nasměroval a trefil se pod břevno domácí branky. Jiskra cítila šanci na vyrovnání a dostávala se častěji k zakončení. Největší šanci vstřelit vyrovnávající branku měl Bergmann, ale ani tentokrát nevyzrál na domácího brankáře . Nejzajímavější situace přišla v  75 min. , když po dlouhém autu balon proletěl až k domácímu obránci ten si jej vrazil do branky a brankář domácích balon vytahoval za čarou. Pomezní ukazuje na středový kruh a hlavní sudí potvrzuje branku. Po dvou minutách tuto branku odvolává po rozpravě postraního a domácích hráčů!!! Jiskra pak dohrávala o deseti, když za stažení domacího útočníka šel předčasně do sprch Kroupa.