Střídání:  45.min Chlup (Široký) , 62.min Daněk (Grossberger)

ŽK: 12.min Horáček

Branky: 18.min Široký, 76.min Halama, 82.min Barbořák ml., 90. min Bergmann

Diváků: 100

Rozhodčí: Háša - Brož - Tykva

Jiskra se utkala s Rovenskem a jediný cíl , který měla určený byl jednoznačný. Získat tři body a pojistit si pátou příčku v tabulce. Celý zápas byl v režii domácích. V prvních 15-ti minutách měla FKJH několik říležitostí otevřít skore , ale bohužel Široký stroskotal na hostujíc brankáři a Veselý mířil vedle .  Široký napravil svůj první neúspěch prostřelil brankáře Vrabce 1:0. První vážná akce Rovenska skončila brankou, to když střelu z poza vápna tečoval Halama - 1:1. Zbytek poločasu se hrál převážně na polovině soupeře. Bohužel Jiskra svůj tlak nevyužila a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první. Až na to , že domácí se do velkého vápna dostavali dost těžko. V 64. min se po rohovém kopu prosadil hostující Špína a Rovensko vedlo 1:2. Jiskra vsadila vše do útoku a tak se povedl. V  76.min Halama ranou k tyči zaskočil Vrabce v brance 2:2. O osm minut později propálil Vrabce levou nohou Barbořák ml. 3:2 . A za dalších osm minut se nádherně trefil Bergmann 4:2.   Jiskra tak odčinila nepovedený domácí zápas proti Zásadě.