Střídání: Grossberger za Standu

Branka: Grossberger

Diváků:80

ŽK: Macan , Horáček, Fojtík

Oslabená Jiskra zajížděla v neděli do Velkých Hamrů k těžkému utkání. Z Velkých Hamrů se body jen tak nevozí a harrachovští chtěli aspoň bod přivést. Trenérům chyběl brankář Hefert což byla škoda při tak skvělé formě co chytl. Dále chyběli D.Medal,R.Rýdl,M.Šír,L.Hlava. A David Grossberger přijel na zápas o 20. min. později.

Na těžkém promáčeném terénu první šanci neproměnil Kyncl když ho vychytal domácí brankář. Ve 20 minutě fauloval Macan ve velkém vápně domácího hráče a byla nařízena penalta. Ale domácí hráč neproměnil !! A stav tím pádem byl stále 0:0!!Hamry hráli tvrdý fotbal a mohli být rádi že rozhodčí Hušek neukázal dvou hráčům červenou kartu. Jeden zákrok bez balonu zezadu kosa sporná situace ale videli jsme dat červenou i za menší přestupek. A druhá červená mohla přijít za řeči na postraního rozhodčího kdy měl rozhodčí udělit fdruhou žlutou a automaticky ČK. Domácí tothoto hráči raději vystřídali. Do konce poločasu Hamry neproměnili ještě několi šancí a tak se šlo do kabin za nerozhodného výsledku.

Ve druhém poločase se Jiskra dostala hned ke dvoum šancím které mohli skončit barnkami ale bohužel střelci neměli svůj den. Ve 30.minutě ale přišel roh domácích a nechtěně si Roman Bergmann vstřelil vlastní branku. Jiskra po té otevřela hru a vrhla se za vyrovnáním. Trenér Hůla udělal střídání v pravý čas a na hřiště pustil Davida Grossbergra a ten natěšen na utkání do toho vlétl po hlavě. jeho příchod na hřiště byl znát. Po rohovém kopu Fojtíka hlavičkoval Žid balon se odrzil o jednoho z obránců novému hráči na hřišti a ten nekompromisne prostřeluje vše co stálo v cestě 1:1!! Výbornou práci opět odvedl kapitán Horáček posbíral veškeré balony a tak si Jiskra odvezla důležitý bod!!! Děkujeme všem hráčům za bojovnost

Diskusní téma: Jiskra veze bod z Hamrů!!