Žídek Veselý

branky: Chlup 2 ,Veselý, Šír

ŽK: Chlup

Střídaní: Jiroutek za Bambase,Chlup za Macana, Standa za Veselého

Včera sehrála Jiskra zápas v Kokoníně a chtěla prodloužit svou serii bez porážky o další utkání.

V prvních 20 minutách se Jiskra pouze branila a nemohla se dostat do zápasového tempa. Od 20minuty ale převzala taktovku hry a zatlačila domácí na vlastní půlku a Kokonín hrozil jen z ojedinělích brejků. V prvním poločase branka nepadla. Do kabin se šlo za nerozhodného výsledku.

Do druhé půle nastoupil Kanonýr Chlup a ihned z prvního útoku se trefuje do domácí svatyně 1:0.  Poté Jiskra byla asi na pivu a nechala hrát domácí a nebýt brankáře Sejtka tak mohl být výsledek rázem 3:1 pro Kokonín. Po krásné akci Žida zvyšuje na 2:0 Veselý.  Kapitán L.Horáček se vysunul do útoku a pohrál si ve velkém vápně s domácí obranou a předložil golovou přihrávku kterou využil opet agilní Chlup 3:0. Poté Jiskra zahodila několik 100% šancí / Veselý, Grossberger , Kyncl ,Žid , Bergmann atd ..../ Zdá se jiskra začíná hrát v rozestavení Sejtko - nikdo - nikdo -10 . Premierovou trefu si zapsal také benjaminek mančaftu MILAN ŠÍR , který si zaslouží být vyhlášen mužem zápasu!!!

Zajímavosti ze zápasu:

+ : Kokoníský kotel sokol vole vynikající kulisa akorát že si spletli týmy a fandili druhý poločas pouze Jiskře

+ : Kvalitní výkon celého týmu Jiskry

+ : hojná účast na hodech v kokoníně