SK Jilemnice - FK JISKRA HARRACHOV 1:2 (1:1)

Kyncl

Střídání: Veselý(Pešat), David P.(Bergmann), Vávra(Kyncl)

Branky: Pešat , Veselý

ŽK: Veselý, David

Po minulem vikendu nabuzena Jiskra vybehla na hřiště v totožné sestavě. Jilemnice potřebovala bodovat a už od začátku se tlačila dopředu a hrozila centry ze strany, bohužel bez výsledku. Ve 20.minutě přišla šance pro Harrachov a Pešat ji na dvakrát proměnil.1:0. Oba celky předváděli spíše bojovný fotbal a do kombinací se příliš na drnitém terénu nepouštěli. Ve 40 minutě hosté chtěli odcentrovat, ale balon domácí hráč netrefil tak jak chtě a kupodivu všech hráčů a diváků skončil v brance. 1:1. Na začátku druhého poločasu mohl Kyncl vrátit Jiskře vedení ,ale bohužel netrefil balon jak si představoval. Jilemnice dále hrozila , ale obrana Harrachova byla pevná a nepropustná :) V 75 minutě Trepera načasoval přihrávku na Veselého a ten lobem překonal brankáře domácích. 2:1. Nakonec Jiskra odvezla z Jilemnice 3 body a po cestě nabrala i pěknou opici Děkujem Slávo :)