Mladší žáci smetli Lučany

HARRACHOV - Lučany    4:1   (2:0)

V neděli se střetli v prvním jarním zápase harrachovští proti soupeři z Lučan. Bohužel k tomuto utkání nedorazil delegovaný rozhodčí a tak musel nastoupit laijk. Od úvodní minuty bylo jasně vidět, že domácí jsou fotbalovější a svého soupeře přehravali ve všech směrech. Předvedli mnoho pěkných akcí, ale pouze dvě akce proměnili v  gól. Kdyby to bylo po prvním poločase 10:0 nula nikdo by se nedivil. Bohužel naši útočníci odmitali dát z mnoha příležitostí další branky. V druhém poločase hrači zaspali první desetiminutovku a bohužel přišlo potrestání a snížení stavu na 2:1. Domácí však byli proti a dvě rychlé branky uklidnilu hru. Harrachovští si zasloužili vyhrát a to se jim podařilo.Všichni hráči odvedli perfektní výkon a výhra je zasloužená.

Sestava: Nestler - Moravec,Rydval,Slavík- Chlupová,Vytrval,Morávek- Holík, Horáček