Mšeno vyloupilo Ďolíček

Harrachov – Mšeno 4:5 (2:2)

Góly: Horáček 2, Nguyen 2

Sestava: Nestler J. – Kučera, Farský, Michálek, Michálko, Horáček, Chlupová, Morávek, Nguyen, Poledno

Podruhé během čtyř dnů se naši mladší žáci utkali s týmem jabloneckého Mšena. Obě družstva se tak nemohla příliš překvapit a utkání bylo opět více bojem než fotbalem. Poločasový stav byl stejně jako ve středečním klání nerozhodný, ovšem zatímco minule to bylo komentováno jako „bohužel“, tak nyní je třeba přiznat, že stav 2:2 byl pro Harrachov příznivý. V první polovině zápasu se našim hráčům podařilo prakticky ze dvou střel vstřelit dva góly, zatímco soupeř kromě zaznamenaných branek ještě nevyužil řadu svých velmi dobře zahrávaných rohových kopů. Do druhého poločasu vstoupilo Mšeno úspěšně a po 10 minutách hry vedlo o tři góly. Harrachovský tým se sice nevzdal, ale srovnání takto vysokého náskoku se ukázalo jako příliš velké sousto, zvláště když soupeř neustále hrozil z rychlých brejků. Jiskřičku naděje ještě vykřesal po hezké akci Nguyen, ale víc se nám již nepodařilo. Kosmetickou tečku dal utkání svým druhým gólem v posledních vteřinách Horáček. Výsledky obou klání ukazují, že na sebe narazily dva vyrovnané týmy a zdá se tedy, že jejich vzájemné souboje budou především o štěstí a chybách. Je proto škoda, že v podstatě všem sedmi gólům, které jsme od Mšena v dvojutkání obdrželi, předcházela naše chyba v podobě nahrávky míče soupeři před vlastní brankou. Mšeno, které disponuje velmi kvalitním útočníkem, dokáže podobné nedostatky v obranné hře nekompromisně trestat a proto je třeba se podobných zbrklostí a lehkovážností příště vyvarovat.