Nečekaná domácí ztráta bodu s Lučanama

V druhém jarním utkání na domácím hřišti jsme přivítali soupeře z Lučan, který v dosavadním průběhu sezóny nezískal ani bod. Naši žáci vstoupili do utkání dobře a vypracovali si po pěkných akcích několik šancí, které v prvním poločase skončili dvěma góly v hostující síti. Nejdříve krásně ukličkoval tři soupeře Horáček (1:0) a pak se po jeho sražené střele prosadil Rýdl (2:0). Lučany se do žádných vážnějších akcí nedostávaly a jejich případné náznaky snadno likvidovala naše obrana. Druhý poločas pokračoval v podobném stylu jako ten první a tak se hned v jeho úvodu po akci Michálka prosadil opět Horáček (3:0). Náš tým následně pohrdl několika příležitostmi na navýšení náskoku a tak přišel v půlce druhého dějství trest. Po zaváhání naší obrany zůstal před Nestlerem zcela osamocený lučanský Řezníček a nezaváhal (3:1). Do té doby trochu odevzdaní hosté vycítili šanci a výrazně přidali, nicméně do dalších šancí se nedostali. K gólu jim tak opět pomohla naše nedůslednost a zaváhání obrany i brankáře, když vypadnutý míč z jeho náruče dorazil do naší branky opět Řezníček (3:2). V samotném závěru jsme vypili kalich hořkosti až do dna, kdy po propadnutí míče mezi naší obranou srovnal pohodlně Janda (3:3). Poslední vteřiny přinesly rozruch před oběma brankami: nejdříve Farský sražením střely do prázdné branky zachránil náš tým před totálním obratem a z následného rohu střílel po rychlém protiútoku z dobré pozice vedle Rýdl. V pokutových kopech byli již naši střelci (Farský, Horáček, Chlupová) stoprocentní, jednu soupeřovu penaltu naopak zlikvidoval Nestler. I přes divoký průběh utkání a zbytečnou ztrátu bodu jsme odehráli slušné utkání s řadou hezkých fotbalových momentů, celkový dojem jsme si ovšem sami zkazili několika hloupými chybami, které soupeř dokázal nekompromisně potrestat.

Harrachov - Lučany 3:3 (2:0), PK 3:2

Sestava: Nestler J. - Nestler H., Farský, Morávek, Michálek, Poledno, Horáček, Kučera, Rýdl, Chlupová, Ngyuen, Pilař.