Malá Skála - FK JISKRA HARRACHOV   1:1  (0:0)

Branka: 63 min. Chlup

Střídání: 85 min. Rieger st. za Chlupa

ŽK: Veselý,David,Barbořák ml.,Kroupa,Grossberger,Široký,Rieger st

Trenéři: Rieger, David st.,Kosal

Velké starosti při vytvoření sestavy trio trenérů moc nemělo. K dispozici měli pouze 11 hráčů. Na lavici nahradníků museli usednout trenéři Rieger st. a David st.. Ze zápasu byli omluveni Horáček, Kyncl, Jech,Trepera,Berka,Bambas,Medal,Jiroutek.

Bojovný zápas s obou stran v prvním poločase moc pohledného fotbalu nepřinesl. Rozhodčí od začátku nezvládal zákroky na obo stranách. Několikrát musel v prvním poločase zasahovat mladičký golman Kučera po ojedinělých šancích Malé Skály. Jiskra měla pár šancí, ale branku to nepřineslo.  Druhý poločas už přinesl otevřený fotbal a pro diváka i koukatelná hra. První tutovku zápasu bohužel zdržel praporek pomezního rozhodčího, když dorážející hráč Malé Skály stál v ofsajdu. Jiskra mohla jít do vedení po 15 min. druhé půle po 100% šanci chlupa, ale bohužel kanonýr krkonošského mistra minul branku. V 63 min. po dlouhém autu Lukáše Halamy se ve skrumáži nejlépe orientoval Chlup a balon uklidil do sítě domácích 0:1.  Po obdržené brance domácích převzali domácí iniciativu a Jiskra byla v jednom kole. Hra se přitvrdila ještě více a rozhodčí začal trestat konečně kartami.  V 78 min. po hrubce veterána Barbořáka st. se podařilo domácím vyrovnat na 1:1. Po této brance měli domácí do konce utkání ještě dvě 100% šance, ale trestuhodně je zahodili.V 85 min. se dostal na hřiště legendární bek Hubert Rieger , který svůj výkon korunoval žlutou kartou v 91 min.  Konečný výsledek hraje do hostům z Harrachova. Ambiciózní Malá Skála se před utkáním netajila postupem do 1.A třídy.