Bergmann Halama Horáček Trepera

Kyncl Jiroutek Barbořák ml. David

Jech Veselý

střídání: 57. min Barbořák st.(Trepera)

57.min Grossberger (David)

75.min Daněk     (Jiroutek)

ŽK: Barbořák ml. , Horáček, Kyncl, Jech

ČK: Kyncl

Branky:  13. min Barbořák ml. , 27.Veselý , 50. min Veselý, 57.min Jech - 10.min. Kopal M.,24.min Čech , 43. min Janka, 69. min  Pavlík

diváků: 150

Jiskra přivítala v sobotu na svém hřišti poslední Zásadu, která ještě v novém ročníku 1.B třídy nezískala ani bod.  A to svědčilo i o přístupu domácích hráčů k utkání.  Tak divoký první poločas diváci v Harrachově dlouho neviděli.Už v 10 minutě otevřel hostující Michal Kopal skóre a Jiskra prohrávala 0:1. O tři minuty později se, ale Jiskře podařilo vyrovnat zásluhou Barbořáka ml. , když se k němu odrazil míč a dělovkou pod břevno ho uklidil do sítě hostů. Ve 14 minutě rozhodčí Lopuszynski píská penaltu proti domácím. Sporná situace, když hostující utočník naskočil do obránce Halamy a balon se od země odraží do jeho ruky. Postraní rozhodčí, který byl k incidentu nejblíže říká hrajte dál. Bohužel hlavní , který stojí o 20 metrů dál píská penaltu. Míč si postavil zahrání hostující Čech a trestuhodně zahodil. Zásadský Čech to , ale napravil a z velkého vápna o deser minut vstřelil branku 1:2.  O další tři minuty bylo srovnáno, když tečovaná střela Veselého skončila v brance Kopala 2:2. Jenomže poslední slovo prvního poločasu měl zásadský Janka , který po standartní situaci vstřelil třetí branku hostů 2:3

Začátek druhého poločasu byl v režii FKJH. Tlak a převaha domácích vyústila  vyrovnávající brance, když po pěkné akci poslal míč do vápna Bergmann , jech nechal míč projít mezi nohama a za ním byl Veselý a ten uklidil míč do branky 3:3. Tlak domácích sílil  a v 57. min se trefil křižnou střelou Jech po přihrávce M.Davida 4:3. Jiskra zahodila mnoho šancí. Ty potrestal v 69 min hostující Pavlík 4:4. V 77. minutě přišelo vyloučení domácího Kyncla. A jiskra tak odehrávala zbytek zápasu o deseti hráčích.