Poslední zápas - remíza v Držkově

Ze začátku zápasu se hrál fotbal vyrovnaný, přesnost střídala nepřesností, a když už se povedlo najít utočníky V.Veselého nebo M. Sedlmajera zastavil je pomezní rozhodčí zdviženou rukou. Pan rozhodčí byl asi stále na vlakovém nádraží. Skore otevřeli hosté, odražený balon se dostal k Barbořákovi ml. a ten zpoza vápna vystřelil, ránu golman vytěsnil jen na dobihajícího R. Chlupa, který neměl problém dopravit kouli do brány. 0:1 Bohužel ihned v zápětí srovnal na poločasových 1:1 Ševčík, když J. Vrána neukočíroval skákajicí míč, který zaplul nakonec až k pravé tyči jeho svatyně. První poločas nabídl ještě několik dalších slibných příležitostí na obou stranách, ale stav se do poločasu nezměnil.

V druhé polovině se zápas změnil v exhibiční utkání obou týmů. Nejdříve si Harrachov vypracoval dvoubrankové vedení, když L. Halama našel na malém vápně dlouhým autem osamoceného R. Chlupa, který zaznamenal hlavou k tyči svou druhou trefu do sítě domácích. Ihned minutu na to po rozehrávce, dostal M. Sedlmajer nádhernou ulici na 30m od S. Trepery, Sedlmajer předběhl obránce a nacentroval před bránu, kde dobíhající M. David z penalty ranou s první doprostřed brány nedal brankářovi šanci.Ale bohužel i jako v prvním poločase nás ihned domácí potrestali, domácí útočník dostal balon do vápna kde v souboji D. Grossberger fauloval rukama protihráče, rozhodčí se ani chvíli nerozhodaval a nařídíl pokutový kop, který s přehledem proměnil stoper domácích Dvořák. V 70. minutě nastoupil za M. Davida do útoku L. Hefert .Hrál se vyrovnaný fotbal, až do 76. minuty, kdy dostal hezkou kolmici M. Sedlmajer a svojí silnější levačkou nedal z vápna po zemi golmanovi šanci. Zdálo se být rozhodnuto, ale zdání klame.  Bouřlivá atmosféra jak mezi hráči tak mezi fanoušky byla od 83. minuty, kdy si nechala obrana FK nasekat dva goly od Stumera.  A tudíž výsledek zápasu byl až do posledního hvizdu napínavý. Ve zbylých minutách se ale nic nestalo, tak utkání skončilo za přijemných pro diváka 4:4.

Branky: 83. a 84. Stumer, 19. Ševčík, 65.  Dvořák J. (z pen.)  – 15. a 62. Chlup, 64. David, 76. Sedlmajer.

Karty: R. Barbořák ml. ,Sedlmajer, Trepera