Přátelák v Jablonečku

První přátelské utkání bylo domluveno v Jablonci nad Jizerou. Tamní fotbalový klub hraje krajský přebor a tudíž bylo jasné, že hráči Harrachova zažijí ostrý start do nové sezony. Hrálo se na velmi pěkném trávníku a od začátku bylo jasné, že Jabloneček bude mít otěže zápasu ve svých rukách. Do Jbc přišel nový trenér a tak se na hřišti ukázalo všech 20 hráčů. Harrachov přijel bez Medala, zraněného Horáčka, Erlebacha, Žídka. V brance se v druhé půli objevil nadějný Milan Kučera, který v 15 letech předvedl, že je nadějí pro harrachovský fotbal. Jabloneček měl více ze hry a byl pohyblivější, ale nebýt indiviuálních chyb v obraně, tak jsme s nimi hráli vyrovnanou partii. V útoku se předvedl Míla Kousal a za zraněného Horáčka nastoupil na pozici stopera bývalý hráč Jiskry Petr Halama, který hrál taktéž výborně. Zápas skončil výhrou Jbc v poměru 3:2 se stejným poločasovým výsledkem. Ve středu hrajeme další přátelské utkání s "C" dorostem Jablonce nad Nisou, kde se představí i harrachovský odchovanec Jirka Žemba. Začátek utkání je v 18:00 na UMT v Harrachově, srdečně jste všichni zváni...