Premiéra se nevydařila

Po postupu do I. B třídy sehrála Jiskra první ostrý zápas na půdě Jenišovic. Jiskře chyběli Bergmann, Medal, Vodsedálek A., Jiroutek J.a žolík Hlava. Hostování bylo prodlouženo Aleši Fojtíkovy, Milanu Šírovy a ukázala se i nová posila taktéž z Jablonce nad Jizerou Petr Adámek. Začátek zápasu byl v režii domácích, kteří nás přehrávali. Ve 24. minutě si domácí záložník naběhl do dvoumetrového offsidu, který neviděli jen rozhodčí Mikule, nacentroval před Hefertovu branku a domácí Prkno hlavou otevřel skore zápasu. Po té Jiskra převzala iniciativu a do konce první půle byla lepším mužstvem, ale branku se jí vstřelit nepodařilo a tak se šlo do kabin za jednobrankového vedení domácího ATAXU. Druhá půle začala stejně jako skončila ta první. Byli jsme lepším mužstvem, ale tížený gol jsme vstřelili až 20. minut před koncem. Kapitán týmu Láda Horáček přešel přes tři hráče Jenišovic, nahrál Martinu Davidovy, který poslal prudký centr na malé vápno, kde nikým nehlídaný Milan Šír vyrovnal placírou na 1:1. Jakoby se Jiskra uspokojila s remízovým stavem, hned dvě minuty po vyrovnání jsme nechali na vápně úplně volného Cejnara, který střelou z vápna nedal "Hefimu" šanci. Skore zápasu se do konce zápasu nezměnilo a tak si Jiskra odvezla hned v úvodu soutěže porážku 2:1. Myslím, že jsme si zasloužili remízu, ale fotbal se hraje na goly a těch dali domácí více. Příští utkání hrajeme doma s těžkým soupeřem z Malé Skály, který se minulý ročník pohyboval v horních patrech tabulky. Utkání začíná v 17:00 a jelikož jsme nováčči v soutěži, tak musíme kvůli nedostatku rozhodčích hrát v neděli. Přijdte nás podpořit.....

ATAX Jenišovice - FK JISKRA HARRACHOV 2:1 (1:0)

Jenišovice : Sucharda - Laušman, Plechatý, Obršlík(84. Rosembaum), Vodháněl - Křepela, Pekař(77. Kalousek), Hanuš "C", Prkno - Cejnar, Soudský

SESTAVA JISKRY : Hefert - Berka, Horáček "C", Adámek, Grossberger - David M., Rýdl, Kyncl, Šír - Chlup, Fojtík

fandím

tak doufám,že Harrachov zabere a bude atakovat vyšší příčky,máte tam dva odchovance JBC N.JIZ.,kteří prošli i mou tr.základnou,tak HARRACHOV DO TOHO ! ! !

Re: fandím

Díky moc Koloušku :)

Harrachov

Co to je za kreténa namachrovanýho aby von nehrál o padáka Harrachov portoupí do A třídy!!!!!!!!!!!!! a jestli má nákej problém tak atˇ přijededo Liberce tady ho sfouknem jak svíčku : ) HARRACHOV OLE

Re: Harrachov

Hm,dobře ty Rádo :)

????????????????

Nechápu,že se tu do nás někdo hned pustí po prvním zápase

nic moc

na to jak jste machrovali před soutěží tak budete hrát o padáka, co dělá vaše nový křivý hrbolatý hřiště, to zas byla někomu malá domů....

Re: nic moc