Slovan Frýdlant - FK JISKRA HARRACHOV 4:2 (2:0)

Chlup Veselý

Branky:Trepera,Exner

ŽK: David M.

ČK: Chlup

Po domácí remíze z minulého víkendu jela Jiskra do Frýdlantu uhrát solidní výsledek. Bohužel stopku měli vystavenou jesště Horáček a Kroupa. V prvním poločase se Jiskra hledala ve všech směrech a domácí se ujali uzt ve 4.minutě vedení. Frýdlant dál tlačil Jiskru a zahazovaljednu šanci za druhou. Ojedinělé šance si harrachovští vypracovali, ale bez úspěchu. Těsně před poločasem se ujal Frýdlant dvoubrankového vedení. Do druhého poločasu šla Jiskra s tím udělat něco s předváděnou hrou a hlavně s výsledkem. V 60.minutě , ale přišel zkrat A červená karta pro harrachovského Chlupa. O pět minut později si opět vzali slovo frýdlantští , kteří proměnili penaltu 3:0. Během tří minut byl , ale výsledek 3:2 když se trefil Trepera a Exner. A domácí se začali bát o výsledek. Poděkovat můžou domácímu brankáři , který vyboxoval dělovku Sedlmajera. Jiskra i tak vrhla vše do útoku a snažila se s výsledkem něco udělat, bohužel Frýdlant využil poslední brejk utkání a stanovil tak konečný výsledek na 4:2.