Prohra v prvním zápase

FK JISKRA HARRACHOV - FK Velké Hamry 0:1 (0:1)

V prvním kole Jiskra přivítala Velké Hamry , které sestoupili z Krajského přeboru.  Trenéři měli k dispozici kompletní kádr a narvanou střídačku (5 hráčů). Harrachov se chtěl hlavně zaměřit na defenzivní činnost a nedostávat tolik branek jako v minulé sezoně. V první šanci se ocitl Veselý , keterého vysunul Barbořák , ale bohužel střela minula branku o pár centimetrů. Ve 20 .minutě vytvořil hrubku Barbořák a poslal hostujícího hráče samotného na Kubu Vránu a ten byl bezmocný 0:1. Šance domácích na vyrovnání Jiskra měla po centru Sedlmajera si vyskočil Veselý ,ale vynikajícím zákrokem Blahna vytěsnil balon na roh. Do konce prvního poločasu se hrálo pouze ve středu hřiště. V průběhu druhého poločasu se prostřídalo buď z důvodu zranění , křečí a nebo nevýrazného výkonu. Jiskra si vytvořila místy tlak , ale nedokázala je využít ani jednu příležitost.Obrana s Horáčkem , Peterkou , Michálkem, Bergmannem i střídajícím Treperou obstála . Záloha až na dva momenty dobrý a bohužel útok nulovej a oba útočníci by se měli zamyslet nad svým výkonem!