Střídání:  Vávra (Barbořák),  Trepera (Exner),Kyncl (Chlup)

Branky:Veselý, Chlup, Sedlmajer

Rozhodčí: Hovorka, Ujka, Halama

On-line report:

1.poločas

4´  Trestný kop po faulau na EXNERA , balónu se ujímá HORÁČEK , ale bohužel trefuje jen zeď

8´  BERGMANN odkopává a zastavuuje akci domácích . Balon proletěl až na VESELÉHO a ten sám zakončuje 0:1

11´ Vedoucí mužstava Cvikova trefuje balónem KOUSALA :D

12´ Po rohu Cvikova likviduje šanci brankář VRÁNA

14´ SEDLMAJER dostal sklepnutý balón na vápno ale bohužel střela se neujala.

18´Po chybě BARBOŘÁKA , centr do vápna a domácí Chrdle proměňuje svou šanci 1:1

26´Po centru z levé strany zakončil domácí hráč střelou z voleje gólem 2:1

33´ Po rozehrání volného kopu zakončuje PEŠAT nad branku domácích.

Během prvního poločasu bylo jedno střídání , když po katastrofálním výkonu byl vystřídán Barbořák a nahradil ho Vávra.

2.poločas

47´ Sedlmajer vyhrál hlavičkový souboj posunul balón za sebe ,ale VESELÝ si balón dal hodně před sebe a už nedokázal zakončit. Brankář                              Machačný dobře vyběhnul a šanci zmařil.

50´ Domácí Pěnička těsně mijí VRÁNOVU branku

56´ Domácí zakončujou další akci brankou a zvyšujou na 3:1

60´ Tlak domácí se stupňuje a další střela končí těsně vedle

65´ Po rohu se odražený balón vrátil k domácímu hráči a ten neměl problém vstřelit další branku domácích 4:1

68´ Domácí stále tlačí a další střela končí na tyči

70´ A je tu pátá branka pro Cvikov 5:1

72´ Z tresného kopu zakončuje DAVID M. , střela jde nad branku domácích

73´ PEŠAT vysunul VESELÉHO ten na poprvé nepřeková domácího brankáře. Ale je tu dorážka bohužel také se nodástává do sítě domaácí obrance ji          zastavil bohužel ho střela trefila do ruky. Hlavní sudí nařizuje pokutový kop který proměňuje CHLUP 5:2

79´ VESELÝ zahrává rohový kop míč propadl na zadní tyč kde je připravený SEDLMAJER a zakončuje na zadní tyč a koriguje na konečných 5:3

Zasloužená výhra domácího Cvikova, který chtěl tři body a předváděl velmi pohledný fotbal. Věříme , že se JISKRA příští sobotu vzpamatuje a předvede stejný výkon jako právě Cvikov.