První jarní prohra

FKJH - Rokytnice 1:2 (0:1)

Sobotní derby bylo smolné pro harrachovské hráče. Rokytnice oplatila podzimní porážku a zaslouženě si odvezla tři body. Harrachov stále postrádá pět členů základní sestavy a na hře se to tentokrát projevilo. Domácím nic nevycházelo a Rokytnice byla vždy o krok před nima. První branku utkání vstřelil Škoda . Brankář Vrána čekal centr a špatně si pohlídal první tyč a Škoda ho prostřelil 0:1.  Jiskra se snažila do poločasu vyrovnat, ale bohužel se jí to nepodřilo. V druhém poločase tlakdomacích sílil a po deseti minutách srovnal po pěkné akci Sedlmajer 1:1. V 75.min. opět udeřil hostující Škoda to prošel přes jednoho z obránců a prstřelil Vránu podruhé 1:2. V 80 min se nechal vyloučit stopér Rokytnice, ale anito nepomohlo Jiskře vstřelit branku. Zápas tak skončil výsledkem 1:2 pro Rokytnici , která oslavovala až do čtyř hodin do rána.