První jarní výhra

Harrachovští se poprvé představili na domácí půdě a úspěšně. Trenér Rieger měl o něco širší kádr než v prvním zápase a bylo to znát od první minuty. Od první minuty FKJH nepustila Slovan Frýdlant k žádné vážnější akci. Za to Jiskra to zkoušela se všech možných pozic a bylo otázkou času, kdy padne první branka. Ve 14. minutě Barbořák rozehrál na krátko rohový kop a přetažený centr na zadní tyč proměnil ve svou první branku v zápase Petr Adámek 1:0. Tlak Trval nadále a o druhou branku se postaral opět Petr Adámek to když dorazil další rohový kop do branky hostí 2:0. Po druhé inkasované brance vystrčili růžky hrači Slovanu , ale jejich útočník svou šanci zahodil. Po další pěkné akci Pešat nahrál do běhu Jiroutkovi a ten přízemním centrem našel kanonýra Chlupa a pro něj to nebyl problém uklidit balon do branky hostů 3:0. Ke konci prvního poločasu hosté otestovali konstrukci Jiříčkovy branky , když z 30 metrů trefili spojnici jeho svatyne.  Do kabin se šlo za velmi příznivého stavu 3:0.

Druhý poločas začali lépe hosté, a hrozili čím dál víc a bylo otázkou času až vstřelí branku. Tose jim povedlo v 60. minutě a snižili na 1:3. V 70. minutě Barbořák ml. krásně přeloboval brankáře Slovanu a vrátil Jiskře tříbrankové vedení 4:1. Šance na vstřelení branky bylo na obou stranách jen se čekalo kdo bude mít větší štěstí. Bohužel se naklonilo na stranu Frýdlantu a dopomohl jim k tomu rozhodčí od , kterého se odrazil balon a poslal tak hosty do brejku a pro ně nebyl problém tuto šanci využít 2:4. Jiskra pak zahodila pár šancí a mohla se tak uklidnit , ale bohužel v poslední minutě nastavení se hosté prosadili po třetí - 3:4. Na víc už nezbyl čas a FKJH si oddechla a urvala důležité tři body.