První zápas vítězný

První ostrý zápas po zimní pauze nás čekal na půdě Ruprechtic, resp. v Doubí. Na velké umělce jsme chtěli hrát kombinační fotbal, ale to se bohužel díky velkému větru a sněžení nestalo. Byli jsme v plné sestavě, do které v zimní pauze přišli na hostování Sedlmajer (Janov), Halama L. a Halama P. (VTJ) a prodlouženo bylo i hostování Kroupy a Vrány(Rokytnice). Všichni zminovaní byli v základní sestavě. Začátek utkání nám moc nevyšel. Ruprechtice nás přehrávali a hned v 9. minutě skoroval po rohovém kopu Dědič. Kroupa neuhlídal střelce Ruprechtic a ten s velkým přispěním větru překonal Vránu. Další minuty už byli klidnější a na rychlém povrchu se hrál průměrný fotbal. Rozruch ve vápně domácích jsme udělali po sérii rohových kopů a s připěním větru ohrožovali ruprechtického Holuba v brance. Ve třicáté minutě došlo k prvnímu střídání, když Grossbergera nahradil Veselý a postavil se na levého beka. Vyrovnání přišlo z pravé strany. Bergmann dostal krásnou uličku od Barbořáka a z první poslal přízemní nahrávku na Chlupa, který s přispěním obránce domácího celku vyrovnal. Do kabin se šlo tedy za nerozhodného stavu 1:1. Druhá půle navázala na konec té první, domácí měli více míč na kopačkách, ale nebezpečnou střelu vyslali jen jednu. Z pozavápna se o ní postaral záložník domácích a krásná střela šla do tyče a od branaře Vrány na roh. Za hustého sněžení přišlo vyrovnání v podobě kanonýra Chlupa. V 83. minutě přišel špatně kopnutý roh, který propadnul až na malé vápno k osamocenému Chlupovy a ten neměl problém rozhodnout. Utkání to bylo remízové, ale měli jsme více štěstí a odvážíme si důležité tři body.

SESTAVA : Vrána - Kroupa, Halama L., Horáček, Grossberger (30. Veselý/79. Barbořák st.) - Bergmann, Barbořák ml., Halama P., David - Chlup, Sedlmajer (81. Široký)

Sestava Ruprechtic: Holub, Viktora, Kusebauch,Tichý,Dlabola, Vrtal, Průcha,Velek,Antoš,Dědič,Záveský

GOLY: 9. Dědič - 35. a 83. Chlup

Žk.: 12. Grossberger, 56. David, 59. Barbořák ml.

Rozhodčí : Mareček, Šubrt, Rympler - delegát : Mařík