střídání:    61 min. Jirotek(Barbořák st.) , 61 min. Chlup (Veselý) ,64 min. Daněk (Trepera)

ŽK: 69min. Pešat, 74 min. Halama L.,

Rozhodčí: Diringer - Rais - Hnětynka

Delegát: Rampáček

diváků: 100

Sobotní utkání bylo pro FKJH důležité. V zápase proti Raspenavě se hrálo o šest bodů a odpoutání se od sestupových příček. Hosté z Raspenavy nezískali v soutěži ještě ani bod a toho jsme chteli využít. Poprvé do zápasu  vyběhl za FKJH  Lukáš Pešat, který svým výkonem nezklamal. Trenér H.Rieger bohužel musel trénovat od bufáče a tak hlavním trenérem se stal P.David.

První poločas začal dobře Jiskra se tlačila do vápna a chtěla co nejrychleji vstřelit uvodní branku utkání a uklidnit tak hru. Bohužel ,když se dostala k zakončení tak buď střela mířila nad a nebo ji vyrazil hostující golman Tibor Farkaš ( který předváděl pěkné zákroky v prvním poločase). Hosté se snažili hrozit z brejků , ale ty jim nevycházeli a naše pozorná obrana vše uhlídala. První branka utkání padla ve 12 min. po dlouhém pasu na Michala Sedlmajera a ten si už věděl rady co z vyběhnutým Farkašem. Krásný lob za jeho záda upravil stav na 1:0. Jiskra měla více ze hry, ale  stav zůstaval stejný. L.Halama mohl z přímého kopu navýšit výsledek, ale jeho rána skončila pouze na tyči. Ve 32 min. přišlo uklidnění. Po rohovém kopu se nejlépe zorientoval Radek Barbořák st. a střelou k tyči stanovil výsledek na 2:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

V druhém poločase předvedla domácí Jiskra fantastickou 17-ti minutovku, kterou rozhodla zápas a zlomila Raspenavu. ve 47 minutě vyslal Pešat kolmou přihráku mezi dva beky do běhu Veselému a ten si obežel ležícího Farkaše 3:0. O dvě minuty později Veselý našel nabíhajícího Kyncla do vápna a ten si ještě pohrál s dvěma obránci a prostřeli Farkaše 4:0. Domácí hráli uvolněně a Raspenava si nevěděla rady. v 55 minutě byl ve vápně faulován Veselý a nařízenou penaltu proměnil Trepera 5:0. V 58 min. Barbořák ml. centruje na Petra Halamu a ten se prosazuje hlavou k tyči 6:0. Trenér H.Rieger dává telefonicky pokyn na lavičku - střídej ať si všichni zahrajou. Na hřiště přichází kanonýr harrachovského fotbalu Robert Chlup. Jeho pobyt na place se dá odhadnout na pár desítek vteřin a hned prostřeluje Farkaše 7:0. Poslední branku vstřelil Michal Sedlmajer v 64 min po chybě hostujícího brankáře , který vyběhl až za velké vápno špatně odkopl balon. Toho využil Michal a z 35 metrů vsítil svou druhou branku v utkání 8:0. Další branky se diváci nedočkali i když si přali deset. Nejblíže k další brance měl Kyncl, ale bohužel prazdná branka byla asi malá. Důležité tři body do tabulky , nahnané skore a spokojení diváci. Tak by měla vypadat pěkná sobota :)

Diskusní téma: Raspenava si odvezla osm banánů