Remíza proti Plavům

Na domácím hřišti přivítala Jiskra sedmý tým tabulky Plavy. Pro domácí byl cíl jasný získat tři body a pojistit si pomalu záchranu v soutěži.Už v páté minutě přišlo zrannění kapitána Horáčka , který byl převezen do nemocnice. První střídání a posun Jiroutka na posledního střídající Žídek do útoku a Veselý do středu zálohy. První branka padla po střele ze středu hřiště , kterou brankář hostí neudržel a pro Bergmanna nebyl problém míč do branky usměrnit 1:0. Do konce poločasu se hrál fotbal pouze ve středu hřiště a moc šancí nepřinesl.

V druhém poločase Domácí zaspali prvních 5 minut a přišel trest. Roh hostů na přední tyč, který se snažil odhlavičkovat Jiroutek, ale pouze prodloužil a neobsazený hostující hráč vyrovnal na 1:1. Tři minuty na to opět rohový kop nedůraz při odkopnutí balónu a souboj Kyncla ve vápně s hostujícím hráčem vyústil v pokutový kop. S přehledem s penalty se hráči Plavů ujali vedení. Stejná situace se odehrála pár minut i ve velkém vápně hostí , ale rozhodčí nechal píšťalku v klidu a to se nelíbilo domácím hráčům i fanouškům. V 70 minutě se domácí dočkali vyrovnání , když dostal Kyncl přihrávku do vápna a podél brankáře zajistil bod pro Harrachov. V posledních sekundách ještě Bergmann trefil tyč.