Remíza s poslední Raspenavou

K prvnímu jarnímu zápasu se zajíždělo k poslední Raspenavě. Trenérské duo Rieger - David měli k dispozici jenom 12 hráčů (Grossberger, Kroupa, Kyncl- na marodce, Jiroutek - bez omluvy, Barbořák ml. - stop ČK) . V sestavě FKJH se tak objevily dvě nové tváře stoper Adámek a krajní záložník Honza. Plno hráčů se vidělo poprvé po 4 měsících pauzy.  Na těžkém terénu a s hroznýma balónama se moc dělat  nedalo a po několika spálených šancí v prvních minutách zápasu vystrčili domácí  růžky a tvrdou hrou začali zlobit. První branku vstřelila Jiskra. Adámek rychle rozehrál volný přímý kop na M.Davida ten sám před brankářem sice trefil pouze tyč domácí branky, ale kanonýr Chlup stál na správném místě a odražený míč dostal do sítě. Hosté po obdržené brance mohli vyrovnat , ale domácí útočník promarnil svou šanci zbytečnou přihrávkou a tak poločas skončil 1:0 pro FKJH.

Do druhého poločasu nastoupila Jiskra s jednou změnou , to když Trepera nahradil Barbořáka st.. Harrachovští se ujali dvoubrankového vedení v 58.minutě, když Veselý proměnil svou šanci. Zdálo se , že  už si FKJH nenechá výhru vzít , ale opak byl pravdou. První hrubku vytvořil nejzkušenější hráč a kapitán Ladislav Horáček , to když netrfil lehký balón ( stane se mu to max jednou z dvaceti situací ) a domácí útočník využil této hrubky a prostřelil Jiříčka tvrdou ranou 1:2. Když už se zdálo že opravdu tak hubenou výhru odvezem do Harrachova bohužel Robert Chlup namazal do brejku domácímu hrači a ten završil na konečných 2:2. Remíza je zasloužená......