Třetí remíza v řadě a opět 2:2!!

První "Anglický týden" má Jiskra za sebou a opět zápas skončil remízou 2:2. Pojďme si zápas přiblížit v online reportáži.

FKJH- Kučera- David,Trepera,Adámek,Barbořák st.-Mikula,Barbořák ml.,Pešat,Kyncl - Veselý , Sedlmajer

Stráž n/Nisou- Vogt - Dostál,Páral,Matěcha,Hošic - Drašner,Tóth,Michalík,Havlíček - Oberreiter,Kraus

Náhradníci:

FKJH - Chlup, Bergmann, Grossberger

Stráž n/Nisou - Matouš, Jirsa

Absence FKJH- Jiroutek, Jiříček, Horáček

Rozhodčí: Urbánek - Rais - Diringer

Delegát: Bartoš

• 1´      Rozhodčí písknul do píšťalky a zápas nám začal
  • 3´      Po dlouhém autu Veselého se do šance dostal Mikulík Jan, ale obránce hostů vytěsnil střelu na roh
  • 6´      Hosté zahrozili střelou z dálky, kterou vyslal Michalík Lukáš . Kučera si oddechl skončila na jeho břevně.
  • 9´      Havlíček Jaroslav se ocitnul sám před Kučerou lobuje ho, ale opět hosté trefili břevno domácí branky.
  • 17 ´  Veselý ve velkém vápně v dobré příležitosti, ale Petr Dostál blokuje jeho střelu.
  • 22´    Individuální akce Sedlmajera centruje do velkého vápna Mikula vyslal střelu na Vogtovu branku , ale jeho pokus jde vedle .
  • 28´   Drašner se prosmíkl po lajně už je v šestnáctce jeho střela jde nad Kučerovu branku.
  •  29´   Přízemní centr na osamoceného Krause, naštěstí Adámek na poslední chvilí odkopne na roh.
  • 30´    Hraje se ve středu hřiště hra se uklidňuje
  • 42´    Barbořák zahrává volný přímý kop. Adámek si krásně naběhnul a těsně před Vogtem hlavičuje a balon mijí o pár centimetrů hostující branku
  • 45´    Rozhodčí ukončuje první poločas
  • 46´    Začíná druhý poločas, a Jiskra udělala první změnu v sestavě . Odešel Kyncl Tomáš a nahrazuje ho Robert Chlup
  • 50´    Rohový kop rychle rozehrává Barbořák ml. centr se dostává na destítku kde je Robert Chlup a ten akrobaticky posílá balón do růžku hostující branky 1:0
  • 60´     Stráž využívá dlouhého autu až před Kučeru , kde se nejlépe zorientoval Hošic Dušan a vyrovnává 1:1
  • 61´     Opět dlouhý aut do velkého vápna , ale tentokrát Matěcha hlevičkuje vedle.
  • 63´     Přímý volný kop zahrává Sedlmajer na neběhnutého Adámka , ale tentokrát Vogt dobře vyběhnul a vyboxoval balon ...
  • 65´     Stráž se ujímá vedení opět po dlouhém autu do velkého vápna a  Matěcha prostřeluje Kučeru... 1:2
  • 70´     Martin David se napřahuje ze 30 metrů a Vogt vyráží jeho pokus na roh..
  • 72´     Ke střele se dostal Mikula jeho pokus Vogt vyrazil a Chlup už se k dorážce nedostal....
  • 87´     Samostatný únik Veselého je sám před Vogtem ,ale jeho lob vytěsnil na roh. Následný roh sám rozehrál a překvapil všechny když jeho roh končí v síti 2:2
  • 88´     Sedlmajer se napřahuje a jeho střela těsně mijí levou tyč hostující branky
  • 89´     Pešat ještě protahuje Vogta , když ho prověřuje z 20 metrů....
  • 90´    Rozhodčí Urbánek ukončuje utkání .