Tři body z Lučan

Lučany - FKJH 0:4 (0:2)

Harrachovské duo Rieger - David museli celý týden řešit jak poskládat sestavu svého týmu ( Kroupa - zranění, Bergmann - zranění, Jech - zranění, Široký- zranění, Horáček - dovolená, Chlup - sraz Dukly :D ) , ale i přes velkou absenci se sešlo 12 hráčů. První start si připsal i trenér Pavel David.

První poločas se odehrával podle tempa Jiskry.  Po zastřelování harrachovské ofenzivy si naběhl na centr P.Halamy utočník Michal Sedlmajer a stehnem dopravil míč do branky 1:0. FKJH po te nepromenil pár šancí , ale i přsto se snažil zvýšit náskok a to se mu povedlo, když si naběhl Veselý za obránce a podél brankáře upravil výsledek na 2:0. O několik minut později si obnovil zranění lučanský brankář a muselo dojít ke střídání. Do poločasu se už nic vážnějšího nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 0:2 pro FKJH.

V druhém poločase byli aktivnější domácí, ale jejich snaha vstřelit branku končila před velkým vápnem a nebo střelou nad. Založní řada dělala zbytečné chyby a na přechod do útoku se nadřela. V polovině utkání pronikal po levé straně Michal Sedlmajer , ale byl zastaven nedovoleným zákrokem těsně před pokutovým uzemím. K přímému kopu  se postavil Veselý a za přispění jednoho z obránců se balón dostal do lučanské branky 3:0. Čtvrtý a poslední branka padla v samém závěru utkání to když Barbořák st. našel na půlce Veselého a ten obešel nejdřív svého strážce a pak i před šestnáctkou stopera domácích a uklidil míč k tyči 4:0.

Celý tým bojoval a předvedl kvalitní výkon. Bojovnost obrany, která poprvé udržela čisté konto stojí určitě za zmínění. A to nepočítáme jejich věkovej průměr :D. Za zmínku stojí 3.min utkání kdy  vyslání lučanského útočníka do brejku Lukašem Halamou přidělalo starosti brankáři Vránovi  .Vocet přijel vypomoci  a nastoupil na 35 min.. Děkujeme Aleši!! Naši nejvěrnější fanoušci , také nezklamali a vypustili první dvě třetiny semifinalového boje proti Slovensku. Další kdo nezklamal je Radek Barbořák ml. a jeho další ŽK v utkání - opět zbytečná :(