Tři body z Plavů

Plavy- FKJH 1:4 (1:4)

V sobotu se utkala Jiskra se třetím týmem tabulky . Jestli že chce FKJH stále pomýšlet na první místo musela vyhrát. Bohužel už  v 6. minutě zaspala harrachovská obrana a Šimerda se prosadil 1:0. Jiskra se snažila o vyrovnání, ale bohužel Veselý v první poločase neproměnil dvě tutovky. I když se převážně hrálo na polovině soupeře Harrachov postrádal klid v přihrávce a načasování. Do druhého poločasu udělal trenér Rieger jednu změnu a byl to zlatý tah. Z kraje zálohy přesunul do středu zálohy J.Jiroutka , který dával hře logiku. Vyrovnávací branka přišla v 59. min to když M.David svedl souboj u rohového praporku a prudkou nahrávkou našel Veselého a ten uklidil míč do branky 1:1. O pouhou minutu později se měnilo skore po druhé ,když na dvakrát doklepl opět Veselý. Střed zálohy fungoval tak jak má a Plavy už nestíhaly záložní řadu. Po další pěkné akci v 70. minutě našel P.Halama přihrávkou Veselého a ten završil hatrick 1:3.  O chvilku pozdeji po střele R.Barbořák zachranila plavy tyč. Poslední branku utkání vstřelil Michal Sedlmajer , když si pohrál se dvěma obranci a pak i s domácímm brankářem a hlavou vstřelil už svou 7 branku na jaře 1:4. Nejlepším hráčem je zaslouženě vyhlášen Jakub Jiroutek , který podal reprzentační výkon.