Střídání: 73 min.Chlup(Sedlmajer), 79 min. David P. (Pešat) , 83 min. Daněk ( Trepera)
ŽK: Pešat, Barbořák st.
Diváci: 50
Rozhodčí: Vydra, Noháč, Vlk
Delegát: Šlechta

V sobotu Jiskra sehrála utkání proti velmi mladému týmu z Hejnic . Výsledek odpovídá i předvedené hře. Jiskra byla lepším týmem po celých 90 minut. První poločas začala FKJH velmi dobře a hned v 8 minutě utkání se hlavou prosadil po autovém vhazování Sedlmajer 1:0. Druhou branku přidal v 15 minutě Horáček z penalty. To když byl ve vápně faulován Pešat. Hosté se v prvním poločase ohrozili branku domácích pouze jednou, ale Kobr mířil vedle tyče. Jiskra si vypracovala pěkné šance ale zůstaly neproměněny. Do konce prvního poločasu , ale diváky potěšil Pešat , který z hranice velkého vápna prostřeli vše a poločas tak skončil 3:0.

V druhém poločase udělala obrana Jiskry jednu chybu a tu hosté potrestali. Z úhlu se trefil  ve 49 minutě Berka 3:1. Poté se hra odehrávala ve středu hřiště. A když už přišla vyložená šance Jiskry , tak zůstala nevyužitá. Poslední branka utkání padla v 74 minutě. Trestný kop zahrával Halama Lukáš a jeho technická střela k tyči upravila výsledek na konečných 4:1.

Předvedená hra domácích musela lahodit oku diváka. Bohužel v chladném počasí si moc diváků cestu do Ďolíčku nenašlo.

Diskusní téma: Tři body zůstaly v ďolíčku