FK JISKRA HARRACHOV - FK Stráž pod Ralskem 3:2 (1:0)

Střídání: Bergmann (Chlup), David P.(Trepera)

ŽK: Veselý,Barbořák ml.

Rozhodčí: Huřťák, Urbánek,Šimunek

Delegát: Bartoš

Diváků:40

Dnešní zápas se odehraje v Ďolíčku (Harrachov). Právě jsou hlášeny základní sestavy a komentář pro Vás připravil Milek KOUSAL.

Domácí začínají výkopem

1. min. Domácí utočník CHLUP se dostal do dobré příležitosti , ale místo střely volil přihrávku. Ale toto rozhodnutí bylo chybné.

3. min. Je tu první rohový kop, který zahravají hosté.

5. min. L.HALAMA chybuje a jeho přihrávku zachytil hostující hráč . Jeho střela minula tyč domácí branky.

10.min. Po akci VESELÝ-BARBOŘÁK ml. došlo k první střele na branku Pavlíčka (Stráž p/R)

15. min. Domácí zahrávají svůj první rohový kop. Pavlíček (Stráž p/R) zasahuje a dává domacím na reparát. Z druhého rohového kopu nebezpčně hlavičkuje SEDLMAJER.

17.min Z poza velkého vápna se ke střele odhodlal SEDLMAJER a Pavlíček (Stráž p/R) měl velké problémy balon chytit.

19.min. Akce CHLUP - KYNCL je zakončena střelou mimo tyče branky hostů.

21.min. Ve vyložené šanci se objevil Čonka(Stráž p/R) , ale KUČERA likviduje je ho pokus.

28.min. První ŽK zápasu - VESELÝ

31.min Hosté ze skrumáže ve velkém vápně nastřelují tyč.

33.min SEDLAMJER se opět snažil zakončit střelou z dálky a brankář jeho pokus vyráží.

35.min VESELÝ zakončuje střelou vedle

40.min. První branku utkání vstřelil PEŠAT. Na jeho střelu Pavlíček (Stráž p/R) nedosáhl 1:0.

42.min. Hosté zahrávají další roh.

43.min VESELÝ po samostatné akci nastřluje pouze tyč.

1 poločas přinesl pro oko diváka pohledný fotbal a do kabin se jde za stavu 1:0 pro FKJH

46.min. První střídání na straně domácího Harrachova ze hřiště odchází CHLUP a nahrazuje ho BERGMANN.

51.min Hosté zahrávají rohový kop.

53.min. Další roh hostů. Stráž přidává na tempu a přehrává domácí.

54.min. Obrana hostů zmatkuje, ale domácí toho nevyužili.

55.min. Cerman (Stráž p/R) vyrovnává na 1:1.

57.min Domácí zahrávají roh.

60.min. Šance hostů - KUČERA likviduje na roh

62.min. SEDLMAJER přihrává VESELÉMU do vyložené šance. Bohužel pomezní zdvihá praporek pro ofsajd.

63.min. Samostatná akce VESELÉHO zakončena střelou , kterou Pavlíček vyrazil na roh. Z následného rohu zakončil PEŠAT nad branku hostí.

65.min. DAVID M. přihrává na naběhnutého BARBOŘÁKA ml. a ten přehazuje Pavlíčka  2:1.

66.min Za oslavu branky dostává BARBOŘÁK ml. ŽK

67. min Tlak domácích PEŠAT střela nad.

69.min Hosté zahrávají rohový kop

70.min. DAVID M. chybuje. Šanci hostů likviduje KUČERA.

72.min. Další rohový kop hostů

75.min. Střela hostů nad branku

77.min. Ke střele se odhodlal KYNCL a jen těsně míjí branku

78.min. BARBOŘÁK ml. nachází VESELÉHO a ten zakončuje akci brankou a FKJH vede 3:1

80.min Rohový kop domacích

83.min. Střídání na straně hostů.

85.min Věchet (Stráž p/R)prošel domácí obranou jako nůž máslem a  snižuje na 2:3

88.min Rohový kop hostů

90.min. Střídání na domácí straně odchází TREPERA a nahrazujeho DAVID P.

2.poločas bylii hosté aktivnější ,ale více gólových příležitostí měli domácí.

Diskusní téma: Výhra Jiskry