Jiskra Mšeno "B" - FK JISKRA HARRACHOV 4:7 (1:4)

Chlup Veselý

Branky: 4x Veselý, David, Bergmann, Široký

ŽK: Veselý

Střídání: Žídek (David), Široký(Chlup),Barbořák st.(Veselý)

Jiskra bez hlavního trenéra Riegra a dvou hráčů základní sestavy ( Jech - práce, Kyncl - ČK) zajížděla na horkou půdu do Mšena. Už od první minuty mšeno tlačilo FKJH  a ta odolávala co to šlo. Po deseti minutách Jiskra zahrozila prvním brejkem který zužitkoval Martin David 0:1. O pár minut později bylo vyrovnáno. Halama tečeval míč po rohovém kopu ten se odrazil od tyče a domácí hráč neměl problém vstřelit vyrovnávající branku. Mšeno mělo asi 80% držení míče celý zápas. Ale když už vystřelilo byl tam pozorný Vrána.  V 17. min vybojoval  ve velkém vápně míč Veselý položil si domácího brankáře, ale bohužel jeho pomalou střelu zastavil dobáhající obránce. Veselý svou chybu napravil během 25 minut, když se mu podařilo vstřelit tři branky - 1:4.

V druhém poločase Jiskra přidala další rychlou branku. Trepera našel naběhnutého Veselého a ten se nemílil 1:5. Vypadalo to , že o výsledku je rozhodnuto a Jiskra se přestala soustředit a zatáhla se k vlastní brance a asi čekala na konečný hvizd rozhodčího. Mšeno tak přidalo na otáčkách a snížilo krásnou brankou z 25 metrů - 2:5. Poté si jiskra vstřelila dvě vlastní branky( Grossberger, Žídek) - 4:5. Po rohovém kopu se prosadil na dvakrát Bergmann a upravil stav na 4:6. Do konce zápasu zbývalo už jen 5 minut. Poslední branku vstřelil Radim Široký a upravil na konečných 4:7 pro FKJH.