Chlup Sedlmajer

Střídání: David P. (Halama P.) , Trepera (Chlup)

Branky: Barbořák ml. , David P.

ŽK: Pešat, David M., Barbořák ml.

Velmi těžký zápas čekal Jiskru na hřišti prvního Bozkova. Trenérům chyběl brankář Jiříček a stoper Jiříček, ale zase mohli počítat s navrátilci J.Jiroutkemm a P.Halamou. Už od první minuty se hrál atraktivní fotbal. Jediná branka v prvním poločase padla po pěkné akci domácích 1:0. Jiskra když se mohla dostat do brejku a do přečíslení tak ji zastavil hlavní arbitr a nebo postraní rozhodčí. V druhém poločase pokračovaly oba týmy  v pěkném fotbale a u rozhodčích se také nic nezměnilo. Bozkov přidal druhou branku střelou z poza velkého vápna 2:0. Poté předvedl sprint od půlky R.Barbořák ml. a tváří v tvář proti domácímu brankáři se nemílil 1:2. Neuběhlo ani deset minut a bylo vyrovnáno , když se hlavou prosadil po autu David P. 2:2. Minutu před koncem bohužel po rohovém kopu se pokusil L.Halama odkopnout balon pryč, ale bohužel trefil Barbořáka st. do hlavy a balon se odkazil do branky M.Kučery. Jiskra Harrachov určitě ostudu neudělala i když tomuto zápasu by slušela spíše remíza , ale bohužel body zůstaly v Bozkově.